Osiedle Modrzewie • Nasze osiedle Nasze osiedle — Osiedle Modrzewie

poznaj nasze osiedle

Nasze osiedle będzie składać się w pierwszym etapie z 24 lokali w zabudowie szeregowej. Dwa rodzaje segmentów o zróżnicowanych metrażach, z możliwością optymalnego wykorzystania powierzchni i wygospodarowania odpowiednio trzech lub czterech komfortowych sypialni.

Każdy segment składa się z dwóch pełnowymiarowych kondygnacji mieszkalnych z opcjonalnym dostosowaniem dużego gospodarczego strychu. Na każdym piętrze znajdzie się miejsce nawet dla czterech pokoi! Od frontu zaplanowaliśmy otwarty podjazd z miejscem parkingowym dla każdego segmentu oraz wygodny wjazd do garażu, a z tyłu — ogród, który stanowi malownicze przedłużenie pokoju dziennego.

nasza inwestycja

Lubimy budować pośród przyrody, starając się nie tylko nie ingerować w jej naturalne piękno, ale nawet więcej — czerpiąc z niej inspiracje do naszych architektonicznych rozwiązań. Projektując, myślimy nie tylko o wygodzie przyszłych mieszkańców, ale też o tym, żeby cieszyli się z małych przyjemności: z widoków za oknem, ze światła, które przez nie wpada i z bliskości drzew. Wiemy jak ważne są w życiu.

Realizujemy inwestycje dla ludzi, którzy szukają swojego domu na ziemi: cichego, bezpiecznego, wyposażonego w odpowiednią infrastrukturę. Takiego, który będzie skrojony do oczekiwań najbardziej wymagających — teraz i w perspektywie kolejnych dekad. Nasze domy są stworzone dla rodzin z dziećmi, dla poszukujących równowagi i dla wszystkich, którzy żyją w zgodzie z filozofią work-life balance.

standard inwestycji

Budujemy w zgodzie z polityką najwyższych standardów. Dla nas normą jest to, co inni deweloperzy traktują jako kosztowny dodatek. Co znajdziesz w naszych domach?

  • bardzo duże bezprogowe okna przesuwne w salonie, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi widokami o każdej porze roku
  • ogrzewanie podłogowe w całym domu, które gwarantuje komfort i możliwość tworzenia dowolnych aranżacji pomieszczeń bez nieestetycznych grzejników
  • kompletną kotłownię renomowanej marki
  • wysokiej klasy okna siedmiokomorowe z pakietem trzyszybowym
  • zagospodarowany teren osiedla, wraz z infrastrukturą dedykowaną bezpieczeństwu najmłodszych

Zobacz projekt, z którego jesteśmy szczególnie dumni.

poznaj nasze segmenty