Osiedle Modrzewie • Nasze osiedle Nasze osiedle — Osiedle Modrzewie

poznaj nasze osiedle

Przed Tobą trzeci etap naszego osiedla – 28 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Wychodząc naprzeciw potrzebom i możliwościom naszych Klientów tworzymy domy o ekonomicznym metrażu 93mkw. To przestrzeń, która da komfort i bezpieczeństwo dynamicznym rodzinom.

nasza inwestycja

Czerpiemy inspiracje z tego co najcenniejsze. Przyroda to nie tylko naturalne otoczenie naszego osiedla, ale punkt odniesienia dla architektonicznych rozwiązań. Projektując, dbamy o wygodę przyszłych mieszkańców, ale ponad wszystko chcemy, aby cieszyli się z małych przyjemności. Widok za oknem – wypatruj łosia albo bażanta.  Światło beztroskiego poranka z ciepła kawą. Bliskość drzew, śpiew ptaków, poranna mgła i pierwsze promienie słońca – doceniamy to, co bezcenne.

Realizujemy inwestycje dla ludzi, którzy szukają swojego domu na ziemi: cichego, bezpiecznego, wyposażonego w odpowiednią infrastrukturę. Takiego, który będzie skrojony na miarę oczekiwań najbardziej wymagających — teraz i w perspektywie kolejnych dekad. Nasze domy są stworzone dla rodzin z dziećmi, dla poszukujących równowagi i dla wszystkich, którzy planują zainwestować w nieruchomości.

standard inwestycji

Nasza polityka jest prosta: budujemy w najwyższym standarcie. Dla nas normą jest to, co inni deweloperzy traktują jako kosztowny dodatek czy kaprys inwestora. Co znajdziesz w naszych domach?

  • ogrzewanie podłogowe w całym domu, które gwarantuje komfort i możliwość tworzenia dowolnych aranżacji pomieszczeń bez nieestetycznych grzejników
  • kompletną kotłownię renomowanej marki
  • wysokiej klasy okna siedmiokomorowe z pakietem trzyszybowym
  • bardzo duże okna przesuwne w salonie, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi widokami o każdej porze roku
  • zagospodarowany teren osiedla wraz z infrastrukturą dedykowaną bezpieczeństwu najmłodszych

Zobacz projekt, który jest wynikiem naszej dotychczasowej pracy i spotkań z Wami.