Osiedle Modrzewie • Nasze osiedle Nasze osiedle — Osiedle Modrzewie

poznaj nasze osiedle

Kolejny etap naszego osiedla będzie składać się z 10 budynków w zabudowie bliźniaczej. Oferujemy metraż idealny dla potrzeb rodzin z możliwością optymalnego wykorzystania powierzchni i wygospodarowania odpowiednio trzech lub czterech komfortowych sypialni.

Każdy dom składa się z dwóch pełnowymiarowych kondygnacji mieszkalnych z opcjonalnym dostosowaniem dużego gospodarczego strychu. Istnieje możliwość rozmieszczenia nawet czterech pokoi na piętrze! Od frontu zaplanowaliśmy otwarty podjazd z miejscem parkingowym dla każdego segmentu oraz wygodny wjazd do garażu. Komfortowe przejście z garażu do wiatrołapu, gdzie zaprojektujesz wysoką zabudowę. Przestronny salon połączony z kuchnią i własny ogród, który stanowi malownicze przedłużenie pokoju dziennego. 

nasza inwestycja

Czerpiemy inspiracje z tego co najcenniejsze. Przyroda to nie tylko naturalne otoczenie naszego osiedla, ale punkt odniesienia dla architektonicznych rozwiązań. Projektując, dbamy o wygodę przyszłych mieszkańców, ale ponad wszystko chcemy, aby cieszyli się z małych przyjemności. Widok za oknem – wypatruj łosia albo bażanta.  Światło beztroskiego poranka z ciepła kawą. Bliskość drzew, śpiew ptaków, poranna mgła i pierwsze promienie słońca – doceniamy to, co bezcenne.

Realizujemy inwestycje dla ludzi, którzy szukają swojego domu na ziemi: cichego, bezpiecznego, wyposażonego w odpowiednią infrastrukturę. Takiego, który będzie skrojony na miarę oczekiwań najbardziej wymagających — teraz i w perspektywie kolejnych dekad. Nasze domy są stworzone dla rodzin z dziećmi, dla poszukujących równowagi i dla wszystkich, którzy żyją w zgodzie z filozofią work-life balance.

standard inwestycji

Nasza polityka jest prosta: budujemy w najwyższym standarcie. Dla nas normą jest to, co inni deweloperzy traktują jako kosztowny dodatek czy kaprys inwestora. Co znajdziesz w naszych domach?

  • ogrzewanie podłogowe w całym domu, które gwarantuje komfort i możliwość tworzenia dowolnych aranżacji pomieszczeń bez nieestetycznych grzejników
  • kompletną kotłownię renomowanej marki
  • wysokiej klasy okna siedmiokomorowe z pakietem trzyszybowym
  • bardzo duże okna w salonie, które pozwolą Ci cieszyć się pięknymi widokami o każdej porze roku
  • zagospodarowany teren osiedla wraz z infrastrukturą dedykowaną najmłodszym

Zobacz projekt, z którego jesteśmy szczególnie dumni.