Osiedle Modrzewie • Lokalizacja Lokalizacja — Osiedle Modrzewie

poznaj naszą okolicę

Wiązowna to niewielka miejscowość położona w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim, tuż przy Południowej Obwodnicy Warszawy / S17. Dzięki swojej niewielkiej powierzchni i przytulności, to bardzo interesujące miejsce do odwiedzenia dla osób poszukujących spokoju i relaksu w malowniczej okolicy.

Wiązowna znajduje się na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, co oznacza, że wokół miejscowości rozciągają się piękne lasy i tereny zielone. To idealne miejsce dla miłośników pieszych wycieczek, jazdy na rowerze czy wędkarstwa.

Lato w Wiązownie to czas odpoczynku nad wodą. W okolicy znajdują się liczne kąpieliska w Kącku lub nad rzeką Świder, które są popularne wśród mieszkańców Warszawy i okolic. Spływ kajakowy 10 minut od domu? Tak, to będzie Wasz sobotnia zabawa i relaks. 

W Wiązownie znajdziecie żłobek, przedszkole i szkołę. Codzienne zakupy bez problemu zrobicie w pobliskich sklepach czy na lokalnym targu pełnym świeżych, ekologicznych produktów. W niedalekiej przyszłości powstanie tu centrum handlowe, a już teraz działa park rozrywki dla dzieci Majaland. 

W bliskiej okolicy działają też restauracje z kuchnią polską, tajską, pizzerie i sushi. Dla spragnionych wieczornych wrażeń centrum Warszawy z pełną gamą atrakcji jest na wyciągnięcie ręki lub zamówienie Ubera.

najbliższa okolica